26 вер. 2013

Виховний захід "Музика у світі казки"

присвячена 95-річчю від дня народження В.О.Сухомлинського.
12 лип. 2013

Веселе літечко для наших малюків

Літо! Це найкраща, найвеселіша пора року для малечі. Наші дітлахи отримують безліч позитивних емоцій, нових вражень та знань!
23 черв. 2013

Групові батьківські збори

У групі "Зернятко" відбулися батьківські збори "Давайте знайомитись!"
1 черв. 2013

Музичне свято "Щасливе дитинство"

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.
25 трав. 2013

Свято випуску дітей до школи

23 травня 2013 р. в ДНЗ «Ромашка» батьки дітей старшої групи «Зернятко» та працівники закладу стали свідками знаменної події - Свята випуску дітей до школи «Щасливі миті дитинства».
30 квіт. 2013

Тематичні розваги "Ми святкуємо Великдень"

Напередодні Великоднього свята в дошкільному закладі відбулися спортивно-музичні розваги.
22 квіт. 2013

Всеукраїнський день довкілля

День довкілля - свято України. Відзначається щорічно в третю суботу квітня.
13 квіт. 2013

Сортивні розваги "Мандрівка по космосу"

12 квітня цікаво та змістовно вихованці та педагоги відзначали Всесвітній день авіації та космонавтики.
6 квіт. 2013

5 квітня була проведена музична драматизація "Весняний струмочок казок"

Діти старшої групи "Зернятко" підготували та вдало провели для всіх діток садочка драматизацію за мотивами казок В. О. Сухомлинського.
6 квіт. 2013

Виставка "Краса врятує світ"

4 квітня відбулася виставка під назвою "Краса врятує світ", на якій були представлені вироби ручної праці.