14 січ. 2014

"Старий рік минає - Новий наступає"

Підтримуючи народні традиції, діти з педагогами весело святкували зимове народне свято.
8 січ. 2014

Зимові розваги для малят

Завжди весело та цікаво проходять в садочку спортивні розваги.
3 січ. 2014

"Новий рік для малечі!"

26 грудня на Новорічне свято були запрошені найменші дітлахи, віком від 0 до 3-х років.
2 січ. 2014

З Новим 2014 роком!

Новий рік іде горами у червоних чобітках. Сяють ясними вогнями скрізь ялинки по хатах.
20 груд. 2013

"Щедрий подарунок"

Співпраця Пирятинського Національного Парку з дошкільним закладом.
19 груд. 2013

Виставка " Зимова феєрія"

Спільно з батьками педагоги закладу організували цікаву виставку до новорічних свят.
19 груд. 2013

"Святий Миколай, до нас в гості завітай!"

В Україні день Святого Миколая здавна був значним і веселим святом. Темної зимової ночі з 18 на 19 грудня Святий Миколай сходить із небес до українських малюків, звідки він бачить і знає,як поводяться діти цілий рік. Отож, вітаймо Святого Чудотворця, що загостив до нашого краю!
17 лист. 2013

Виставка дерев'яних виробів "Майстерня Буратіно"

Виставка принесла багато яскравих вражень і посмішок, як дошкільнятам так і дорослим.
30 жовт. 2013

Осінні розваги в садочку

"Осінь-чарівниця у садок прийшла"
11 жовт. 2013

Спортивні розваги "Осінь-господиня"

Багато позитивних емоцій діти отримали під час розваг, де їх зустріла справжня українська Осінь-господиня.