Педагогічний колектив

Щоб виросли діти здорові,

Майбутнє могли будувать,

І вартий поваги й любові

Отой, кого звуть, ВИХОВАТЕЛЬ!

Таке покликання нам долею дано -

З любов'ю серце дітям віддавати.

Цей шлях життєвий обрано давно,

професія чудова - ВИХОВАТЕЛЬ!

Педагог - це звучить гордо!

Наш педагогічний колектив – дружний, творчий, згуртований, об’єднаний спільною метою, добре розуміє потреби дітей та батьків. Попри всі негаразди сьогодення колектив працює зацікавлено, змістовно, радо підтримуємо усі інновації у дошкільній ланці освіти. Педагоги закладу перебувають в постійному пошуку шляхів оновлення, вдосконалення педпроцесу: адже одне з головних завдань – формування творчої особистості дитини. Сьогодні педагог дошкільного закладу – одна із педагогічних професій, яка в житті майже кожної дитини відіграє особливу роль. Вихователь – це має бути та людина, яку дитина може назвати другою мамою, другом, порадником, захисником від життєвих невзгод, учителем, бо саме він стане частиною життя малої дитини. Вихователь творить найбільше багатство суспільства – людину.

"Від педагога залежить, чим стане серце дитини-

ніжною квіткою чи засушеною корою"

В.О.Сухомлинський