Інноваційні технології

ШАНОВНІ, КОЛЕГИ!

На цій сторінці ви можете познайомитись із різноманітними інноваційними технологіями в роботі з дітьми.

Інноваційні технології –

як першочергове завдання в сьогоденній освіті

"Інноваційна діяльність - це гарно організована,

раціональна і систематична робота"

П.Друкер

У Законі України «Про освіту» сказано, що розвиток освіти повинен базуватися на використанні нових прогресивних концепцій, впровадженні в навчально-виховний процес дошкільного закладу сучасних педагогічних методик та технологій, науково-методичних досягнень. Кожен вихователь повинен пам’ятати: «Дитина сама замовляє розвиток!»

Педагогічний колектив закладу впроваджує у свою роботу елементи різноманітних інноваційних технологій та методик:

• Лего-технологія;
  • Технологія В. Воскобовича;
  • Технологія Л.Фесюкової;
  • Методика Л. Шелестової;
  • Фітнес технологія;
  • Методика К.Орфа;
  • Використання спадщини В. Сухомлинського

Усі методики, технології, що ми застосовуємо у роботі з дітьми, основані на досягненнях сучасної психології особистості та спрямовані в русло ідей реформи у системі освіти і пронизані необхідністю гуманізації педагогічного процесу, а також на повноцінний розвиток загальнолюдських здібностей – комунікативних, інтелектуальних, художніх. В кожній групі створено умови для індивідуального й творчого застосування їх у різних сферах життєдіяльності дитини. Колектив нашого закладу ставить завдання, кожен педагог прагне працювати по-новому, кожен усвідомлює, що його навчальний вплив не може здійснюватись без реальної активної діяльності самої дитини.

Підводячи підсумок результативності у запровадженій інноваційних форм і методів роботи в  освітньому закладі, робимо висновок, що вони себе виправдовують, забезпечуючи найактивнішу участь вихователів, взаємний обмін досвідом та використання групової взаємодії.