НАШЕ МИНУЛЕ Й СЬОГОДЕННЯ

Пирятинський заклад дошкільної освіти "Ромашка" загального типу створено на підставі рішення Пирятинської міської ради народних депутатів від 20.07.1979 р. №57.

5 лютого 1980 року гостинно відчинив двері для наймолодших жителів міста, палац радощів та дитинства типовий ясла-садок "Ромашка" на 140 місць.

Збудований заклад Пирятинським будівельним управлінням №26. Червону стрічку перерізав завідуючий Пирятинським райвно Кашицин Олексій Петрович. Вихованець садка, Вова Борзунов, одержав символічний ключ від начальника БУ-26 Ковніра Василя Гавриловича.

Було відкрито 7  вікових груп з 12 годинним перебуванням дітей. Колектив налічував 45 працівників.

Очолила ясла-садок завідуюча - Малишкіна Галина Василівна, яка керувала до 11.05.2002 року.  На протязі 22 років мудра, чуйна, працьовита жінка, вимогливий керівник, згуртовувала навколо себе весь колектив, небайдужих до своєї справи та вихованні дітей.

Методичну службу професійно та майстерно здійснювали талановиті, досвідчені методисти Хоменко Г.В., Дроздова Л.М., Олійник О.І.
  В становлені дошкільного закладу, значний вклад у справу навчання і виховання підростаючого покоління внесли педагоги і наставники, які в свій час обрали правильну життєву дорогу:  Макаренко Т.І., Бих Е.В., РостопіраТ.Г., Биченко І.В., Ільченко К.В., Мовчан Л.Г., Скочко Н.О., Шандра С.М.
  Успіхи не приходять самі, за ними стоїть нелегка праця наших людей, а ще, коли ця людина - педагог, в якої є іскра Божа, талант до роботи з дітьми. Саме завдяки цьому деякі педагоги отримали високе звання "Вихователя-методиста", а саме: Макаренко Т.І., Олійник О.І., Гулієнко Г.І., Мовчан Л.Г., Олифіренко В.А.
  Перші цікаві свята та розваги проводила досвідчена майстриня своєї справи, музичний керівник Вірченко З.М..  Разом з нею пізніше свої таланти в роботі почала проявляти енергійна жінка, музичний керівник Олифіренко В.А.
   В закладі створювали затишок і працівники обслуговуючого персоналу: Вишневецька Н.В., Болкунова С.О., Драло М.М., Вірченко М.І., Горб Н.В., Худокормова Н.М., Петренко Л.І., Маленко Е.В., Арістова Д.А., Андріяш М.Я.

Дошкільний заклад став опорним в районі по фізичному вихованню дітей та отримав новий напрям роботи, як оздоровчий. З метою профілактики простудних захворювань, укріпленню здоров'я малят широко застосовувалась народна медицина, фітотерапія, аромотерапія, різні види масажів, в практиці широко використовувалася методика М.Єфіменка під керівництвом Мовчан Л.Г. За здоров'я дітей відповідали старші медсестри Кузнецова Г.Т., Шевченко Н.І.
  Дитячий садок неодноразово був переможцем в області і районі за досягнуті успіхи по зміцненню здоров'я дітей і організації навчально-виховної роботи, займав призові місця на різних конкурсах, панорамах педагогічних ідей, ярмарках педагогічних технологій,  на базі садка проходили обласні та районні семінари.

З 24.05.2002р. по 05.06.2002 року посаду завідуючої зайняла Сварковська Тетяна Вікторівна.

З 06.06.2002 р. дошкільний навчальний заклад очолила Кошлач Людмила Олександрівна. Молода, енергійна, цілеспрямована, яка намітила плани та вдумливо втілює їх в життя садочка.
  Поряд з керівником творчо, віддано працюють наші педагоги: вихователі - Вівчаренко Я..В., Безбородова В.М., Курєпіна Л.Л.,  Мастєрова В.Ю., Шалун О.І.
   В чарівність музики, творчості, залучає малят до світу мистецтва музичний керівник Герескул Н.В..
    Фізичним вихованням зацікавлює дошкільнят енергійна жінка, педагог Вівчаренко Я.В..
    За здоров'ям дітей піклується медична сестра старша Даниленко Н.І.
   На протязі багатьох років відповідає та поповнює матеріально-технічну базу завгосп - Ульяницька Л.Є..
  Майстрами своєї справи та добропорядністю відзначаються працівники: помічники вихователів -  Любенко Н.Г.. Крагель Л.О., Пономаренко О.М., Юнак В.А; працівники кухні - Новосілецька Л.В.; підсобний робітник, кастелян - Запорожець Л.В.; працівник пральні - Гайдук В.М.; сторож, двірник - Оніщенко В,М.. Мамулат В.Є., робітник по ремонту - Федірко В.В.